Ortak derslerin uzaktan eğitimle verilmesi


Üniversitemiz bünyesinde bütün fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında ortak dersleri (aşağıda belirtilen) yeni kayıt yaptıran ve alttan bu dersleri alacak öğrencilerimiz yeni dönemde aşağıdaki dersleri uzaktan eğitimle alacaklardır. Bunun için öğrencilerimiz uzaktan eğitim öğrenme yönetim sisteminden derslere online (çevrimiçi) olarak katılabilir, gerekli ders materyallerine sistem üzerinden ulaşabilirler. Ortak derslerin tümü merkezimiz bünyesinde olacağından öğrencilerimizin internet sayfamızdaki duyuruları takip etmeleri tavsiye edilmektedir. Sisteme giriş yapmak için  kullanıcı adı ve şifreleriniz  TC numaralarınız olarak tanımlanmıştır. Ders kayıtları devam ettiğinden bazı bölümlerdeki öğrencilerin bilgileri daha sonra tanımlanacaktır. 

ORTAK ZORUNLU DERSLER
  • Türk Dili I-II
  • İngilizce I-II
  • Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I-IINOT: Sistem kullanımı hakkında yardım rehber ve videolarına sitemizdeki "YARDIM" sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

Ağdacı Yerleşkesi- Orman Fakültesi binası Tel: 0 378 223 5137 / 5078 / 5114 Belge Geçer: Fax E-posta: uzem@bartin.edu.tr

Copyright Bartın Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi