Ortak dersler-Sisteme girişler için

ÖNEMLİ

Sevgili öğrencilerimiz,

Uzaktan eğitim sistemine öğrenci tanımlamaları devam etmektedir. Tanımlamaları biten öğrencilerimizin sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifreleri T.C numaralarıdır. Bilgilerinizi profil sayfanızdan güncelleyebilirsiniz.  Sisteme girişi yapamayan öğrencilerimizin (2.sınıf, ek kontenjan, yabancı uyruklu, alttan dersi olanlar gibi) tanımlamaları 27.09.2017 tarihinden sonra tamamlanmış olacaktır. Bu öğrencilerimiz sistemde canlı ders kayıtları yapıldığından ve canlı derse katılma zorunluluğu olmadığından  herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklardır. Daha sonra derslerini sistem üzerinden takip edebilirler. Üzerinde fazla ya da eksik ders atanan öğrencilerin düzenlemeleri de bu süreçte tamamlanacaktır. Öğrencilerimiz sisteme mobil cihazlarına "Puffin Web Browser" uygulamasını indirerek kolayca erişebilirler.  

-Bilişim teknolojileri imkanı olmayan öğrencilerimize yönelik aşağıda belirtilen program doğrultusunda iligli yer ve zamanlarda Ağdacı ve Kutlubey kampüslerinde yüz yüze danışmanlık yapılacaktır.  Program için tıklayınız.

Ortak derslere ilişkin sıkça sorulan sorulara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Tezsiz Yüksek Lisans Öğrencilerimiz
-Sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifreleriniz T.C numaralarınız olarak tanımlanmıştır. Ancak ders kayıtları devam ettiğinden, bazı öğrencilerin ders tanımlamaları en kısa sürede tamamlanacaktır. Ders kayıtlarınız için ÜBYS  sistemine giriş yapınız.


Ağdacı Yerleşkesi- Orman Fakültesi binası Tel: 0 378 223 5137 / 5078 / 5114 Belge Geçer: Fax E-posta: uzem@bartin.edu.tr

Copyright Bartın Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi