Sisteme giriş-Yüz yüze danışmanlık


Sevgili öğrencilerimiz,

Bütün öğrencilerimizin (ortak dersleri alan ve tezsiz yüksek lisans) sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifreleri T.C. numaraları olarak tanımlanmıştır. Öğrencilerimiz sisteme mobil cihazlarına "Puffin Web Browser" uygulamasını indirerek de kolayca erişebilirler. Canlı derslere katılım zorunluluğu yoktur. Canlı ders kayıtları yapıldığından daha sonra da bu kayıtları izleyebilirsiniz. Sistemdeki ders dokümanlarını da inceleyebilirsiniz. Sistemde üzerinde fazla ders olan öğrencilerimizin o dersleri dikkate almamaları gerekmektedir. Eğer sorumlu olduğu derslerden eksik dersi varsa ya da sisteme girişte problem yaşayan öğrencilerimiz varsa "Buzeme Yazın" sekmesinden taleplerini bize iletebilirler. 

-Ortak derslere yönelik bilişim teknolojileri imkanı olmayan öğrencilerimize yönelik aşağıda belirtilen program doğrultusunda ilgili yer ve zamanlarda Ağdacı ve Kutlubey kampüslerinde yüz yüze danışmanlık yapılacaktır.  Program için tıklayınız.

Yeni dönemde başarılar dileriz. 

Ağdacı Yerleşkesi- Orman Fakültesi binası Tel: 0 378 223 5137 / 5078 / 5114 Belge Geçer: Fax E-posta: uzem@bartin.edu.tr

Copyright Bartın Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi